Školení

Autoškola ABM Praha se specializuje rovněž na profesní školení řidičů – referentů. Takzvané referentské zkoušky jsou určeny pro firmy, jejichž zaměstnanci jezdí služebními auty. Školení řidičů – referentů je v rozsahu řidičského oprávnění skupiny B.

Místo školení řidičů:

Profesní školení řidičů – referentů nabízíme za příznivých cenových podmínek. Cena je vždy závislá na místě konání a na počtu osob, které za danou firmu profesní školení řidičů – referentů absolvují.

  • v sídle Autoškoly ABM - Praha 4, Podolská 1490/6
  • v sídle či provozovně společnosti, která objednává profesní školení řidičů – referentů

Cena školení:

Podrobnější informace o ceně Vám sdělíme na mob.: 603 224 629, můžete také napsat na e-mail: autoskolaabm@seznam.cz.

Objednání školení:

Objednat referentská školení řidičů můžete na mob.: 603 224 629, můžete také napsat na e-mail: autoskolaabm@seznam.cz. Rádi vám poskytneme veškeré podrobné informace o nabídce školení řidičů – referentů.

Aktuálně
Nechce se Vám do autoškoly na zimu? Nebo z toho máte strach? Chyba !! Přijďte právě teď....a za 6990,-   Slibovali jsme Vám, že Vás naučíme jezdit na sněhu již v autoškole. Ale jak to zatim se zimou vypadá, tak asi žádná nebude :-( , ale že by nakonec?Na zahájení kurzu přesto můžete přijít ve středu 24.ledna 2018 v 19 hodin (na cca 2 hodiny).Nemusíte se hlásit dopředu a formality vyřídíme na mistě. Pro začátek postačí zaplatit zálohu 1500,- doplatek dle dohody bez navýšení.
22.01.2018
    
22.02.2017