Školení

Autoškola ABM Praha se specializuje rovněž na profesní školení řidičů – referentů. Takzvané referentské zkoušky jsou určeny pro firmy, jejichž zaměstnanci jezdí služebními auty. Školení řidičů – referentů je v rozsahu řidičského oprávnění skupiny B.

Místo školení řidičů:

Profesní školení řidičů – referentů nabízíme za příznivých cenových podmínek. Cena je vždy závislá na místě konání a na počtu osob, které za danou firmu profesní školení řidičů – referentů absolvují.

  • v sídle Autoškoly ABM - Praha 4, Podolská 1490/6
  • v sídle či provozovně společnosti, která objednává profesní školení řidičů – referentů

Cena školení:

Podrobnější informace o ceně Vám sdělíme na mob.: 603 224 629, můžete také napsat na e-mail: autoskolaabm@seznam.cz.

Objednání školení:

Objednat referentská školení řidičů můžete na mob.: 603 224 629, můžete také napsat na e-mail: autoskolaabm@seznam.cz. Rádi vám poskytneme veškeré podrobné informace o nabídce školení řidičů – referentů.

Aktuálně
Oznámení:
... vážené naše současné, bývalé a budoucí žákyně a žáci, asi se ještě minimálně týden neuvidíme (podle vývoje situace možná i déle), ale myslím, že nám nic neuteče, nakonec, ono není špatné občas zpomalit, přibrzdit, nikam nepospíchat, pokud mám situaci brát z té lepší stránky. Ale abych se přiznal, už mi docela chybíte, tak šup šup, bude se zkoušet, kontrolky, rychlosti, přednosti......... Hned jak otevřeme, dám Vám zde vědět. Martin Kačinetz
16.03.2020